Strona główna Nasze oferty  |  Panel logowania  |  O firmieKontakt

Data Center

Nasz hosting umieszczony jest w największym i najnowocześniejszym Data Center we Francji. Na naszych serwerach wykorzystujemy wyłącznie najnowsze technologie sprzętowe oraz w pełni wykwalifikowany personel chętny do udzielenia pomocy. Jako nie liczni na polskim rynku hostingowym stosujemy własne rozwiązania autorskie które sprawiają że nasze serwery wyróżniają się wysokim poziomem bezpieczeństwa, stabilnością oraz funkcjonalnością.

Data center jest wyposażone w agregaty prądotwórcze które w przypadku awarii zasilania zapewniają zasilanie. Pomieszczenia serwerowni wyposażone jest zaawansowany system klimatyzacyjny który zapewnia odpowiednia temperaturę dla serwerów. Wszystkie serwery są monitorowane przez 24 godziny. Wszystkie nasze dane, mają robioną kopie zapasowe na wypadek awarii systemów dyskowych. Uaktualnianie kopii odbywa się co 24 godziny. Z uwagi na pojawiające się zagrożenia z sieci Internet, zapewniamy ochronę przez profesjonalne oprogramowanie firewalli oraz programów antywirusowych pozwalającego na określenie polityki bezpieczeństwa dla każdego serwera indywidualnie. W przypadku wykrycia zagrożenia system automatycznie lub za pośrednictwem naszych pracowników umożliwia blokadę zagrożonego pliku. Nasze serwery wyposażone są w najnowsze procesory firmy Intel® które oparte są o systemy operacyjne linux - Debian.


Parametry naszych serwerów :

Procesor : Xeon i7 W3520 2x 4x 2.66+ GHz
8 MB L2 - QPI 4.8 GT/sec
Turbo Boost Technology @ 2.93GHz
Pamięć RAM : 12 GB DDR 3
Dyski : 2x 1500 GB - SATA2
Przepustowość: 1 Gbps
System operacyjny : Debian

 
taniedlugopisy.com.pl/ epanel.pl/aktualnosci-epanel/epanelisci-potrzebujacym/

    Copyright 2017 Netial.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.

tani hosting, agencja reklamowa, reklama w internecie, projektowanie stron, copywriter, copywriting, domena, domeny

stat4u

tworzenie_stron reklama_internetowa hosting copywritera admin web reseller serwery dedykowane pozycjonowanie adwords start basic standard active large premium biznes max serwery regulamin